آموزش نحوه خرید سیم کارت های دیتای همراه اول

شارژ همراه اول

با سیم کارت های دیتای همراه اول بیشتر آشنا باشید، در این مقاله نحوه خرید سیم کارت های دیتای همراه اول، شرایط استفاده و نحوه خرید شارژ همراه اول برای اینگونه سیم کارت ها توضیح داده شده است.

 

آموزش نحوه خرید سیم کارت های دیتای همراه اول

شاید شما نیز به این فک کرده باشید که چرا همراه اول نیز مانند ایرانسل و رایتل سیم کارت دیتا ندارد ؟؟؟ به عنوان مثال ایرانسل نوعی سیم کارت برای فقط ارسال اس ام اس دارد و یا رایتل که خدماتی را برای سیم کارت های دیتای خود ارائه میدهد .. و حالا همراه اول این خبر را اعلام کرده که سیم کارت های دیتا به زودی ارائه میشوند ، با ادامه ی خبر همراه باشید ....

پس از اینکه همراه اول اینترنت نسل سوم خود و یا همان 3G راه اندازی نمود این خبر را اعلام کرد که از این پس در کنار سیم کارت های معمولی ، سیم کارت های دیتا نیز به علاقه مندان ارائه میشود ، این سیم کارت ها که از نوع اعتباری نیز هستند و برای آنها باید شارژ همراه اول خریداری شود و قابلیت برقراری تماس را دارا نمی باشند و تنها با این سیم کارت ها میتوان پیامک ارسال کرد و یا از خدمات دیتا (اینترنت پرسرعت نسل سوم) بهره برد که آن نیز مستلزم خرید شارژ همراه آول می باشد ، از این سیم کارت ها میتوان در 170 شهر ایران با رومینگ ملی بهره برد .

 

توضیحات کلی در مورد نحوه خرید سیم کارت های دیتا

طبق اعلام های همراه اول قیمت این سیم کارت ها برای مصرف کننده نهایی 10 هزار تومان می باشد ، که این سیم کارت پنج هزار تومان شارژ همراه اول و یک گیگابایت اینترنت هدیه نیز دارا می باشد.

بر اساس گزارش همراه اول، مهلت استفاده از اینترنت هدیه و شارژ همراه اول این سیم کارت ها یک ماه پس از فعال سازی می باشد . لازم به ذکر است که تغییر نام و فروش این نوع سیم کارت ها هم مانند دیگز سیم کارت های همراه اول میباشد که پس از تغییر نام ماهیت سیم کارت عوض نخواهد شد ، یعنی نمی توان از آن برای مکالمه استفاده کرد.

شما مشترکین علاقه مند می توانید برای تهیه ی سیم کارت های دیتای همراه اول میتوانید به دفاتر فروش همراه اول در شهرستان ها مراجعه کنید .از این نوع سیم کارت ها میتوانید در تبلت ها ، گوشی های تلفن همراه ، دانگل، وای فای و روتر استفاده کرد و در مناطقی که تحت پوشش اینترنت نسل سوم نمی باشد ناچارید که از شبکه های نسل دوم مانند GPRS , EDGE استقاده کنید . برای تهیه ی شارژ همراه اول میتوانید از وبسایت buy-mtn.ir استفاده کنید.

 

نحوه خرید شارژ همراه اول برای سیم کارت های دیتا

بر طبق این گزارش که از وبسایت همراه اول تهیه شده پروسه خرید شارژ همراه اول برای سیم کارت های دیتای همراه اول ، همانند سایر سیم کارت های اعتباری همراه اول می باشد و میتوان از راه مختلفی همچون خرید کارت شارژ ، خرید مستقیم شارژ ، بر بستر کد های USSD و خرید اینترنتی شارژ همراه اول از وبسایت ایتور بهره برد.

توجه داشته باشید که بعد از خرید شارژ دو راه برای استفاده از خدمات پیش رو دارید : اول استفاده از بسته های اینترنتی و دوم استفاده از اینترنت با نرخ آزاد ( نیم ریال برای هر کیلوبایت) که هزینه ی زیادی را برایتان به بار می آورد ، پس در صورت استفاده از اینترنت به صورت مدام بهتر این است که اقدام به تهیه بسته های ویژه اینترنتی همراه اول بکنید .

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که برای استفاده از اینترنت با سرعت بالای یک مگابیت بر ثانیه در هنگام ثبت نام باید یکی از مدارک زیر را همراه داشته باشید :

کارت نظام پزشکی یا نظام مهندسی
جواز کسب معتبر
معرفی‌نامه از اداره‌ها و ارگان‌های دولتی و یا شرکت‌های ثبت‌شده
حکم یا کارت ویژه اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه
تصویر روزنامه رسمی برای شرکت‌ها و سازمان‌های غیر دولتی و کارت ملی نماینده
کارت خبرنگاری معتبر
پروانه وکالت
کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل
کارت بازرگانی معتبر

کپی شده از سیم کارت های دیتای همراه اول - نحوه ی خرید و استفاده

/ 0 نظر / 71 بازدید