کارت شارژ ایرانسل
ساعت ۳:٠۱ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

خدایا ممنون که مرا در حد ایوب میبینی … ولی تمامش کن ! دیگر بریده ام … به پاهایت افتاده ام … تا به دستت بیاورم … بخشی از بزرگترین نعمتهای خدا برای انسان بی جواب گذاشتن برخی دعاهای اوست

معرفی روشی جدید برای خرید کارت شارژ ایرانسل

شارژ ایرانسل

یادمه از بچگی ریاضیم ضعیف بود الان ماه هاست دارم حساب می کنم و نمی دونم چطوریه که : من + تو = فقط من سرسری زندگی کن و رد شو ! دقت “دق” ات می دهد … انگشتانت را به من قرض بده … برای شمردن لحظه های نبودنت کم آورده ام …

خرید اینترنتی کارت شارژ های ایرانسل

خدایا یک مرگ بدهکارم و هزار آرزو طلبکار خسته ام یا طلبم را بده یا طلبت را بگیر رفت و دیگر ندارمش تقصیر خودم بود ته این همه شعر که برایش نوشتم نقطه نگذاشتم به لبخند آئینه ایی تشنه ام به آغوش بی کینه ایی تشنه ام کسانی که از عشق دم میزنند چرا بین ما را بهم میزنند ؟

خرید شارژ ایرانسل

گفته بودم بی تو سخت میگذرد بی انصاف ! حرفم را پس میگیرم بی تو انگار اصلا نمیگذرد … کاش میشد انگشت را تا ته حلق فرو کرد و بعضی دلبستگی ها را یکجا بالا آورد ! هر شب به قصه دل من گوش میکنی فردا مرا جو قصه فراموش میکنی ای ماهی طلایی مرداب خون من خوش باد مستیت که مرا نوش میکنی

فروشگاه اینترنتی تک استور سایتی برای خرید شارژ ایرانسل

از آدم ها بگذر ! دلت را بزرگتر کن ، ناراحت این نباش که چرا جاده ی رفاقت با تو همیشه یک طرفه است مهم نیست اگه همیشه یک طرفه ای شاد باش که چیزی کم نگذاشته ای و بدهکار خودت ، رفاقتت و وجدانت ، و خدایت نیستی …


شارژ مستقیم ایرانسل
ساعت ٥:۱٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

برایت گردنبندی از گریه خریدم ٬یادت باشد فراموش نکنی که گریه هایم گردن توست … !

خرید شارژ ایرانسل

آب نریختم که برگردی آب ریختم تا پاک شود هر چه رد پای توست … از زندگی ام

برای خرید شارژ از سایت تک استور استفاده کنید : www.takstore.com

تاب ندارم سخت است با تو هستند جلوتر با دیگری یا جور دیگری ! سخت است چه رنگین کمان نحسی

خرید شارژ به روش جدید

نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از آدم های این پایین نگیرد …

سایت خرید شارژ ایرانسل آماده ی خدمت به شماست !

دل به دلم که ندادی ، پا به پایم که نیامدی ، دست در دستم که نگذاشتی سر به سرم دیگر نگذار که قولش را به بیابان داده ام …


کارت شارژ ایرانسل
ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۸ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

دعایت میکنم هر شب به عطر میخک و مریم / الهی در دلت هرگز نباشه غصه و ماتم .

تقویم روزهایم شکسته و گم است ، بی تو چه فرقی میکند امروز چندم است !

یاد ما خواه بکن خواه مکن ، مختاری / لیکن ای دوست بدان کنج دلم جا داری .

تو تک ستاره ی منی ، منم اسیر بودنت / از ته دل داد می زنم می میرم از نبودنت

توکه با دیگرانت بود میلی / چرا یادت مرا بشکست خیلی / مگر قصدت پریشانی ما بود / که عشق ما نشد مجنون و لیلی .

دوری از این دیده ، اما باز یادت میکنم / حرمت این آشنایی فرش راهت میکنم / در فراقت ، غم حصار خنده هایم را شکست / باز هم از انتهای دل صدایت میکنم .

تقدیم به کسی که هنوز هم تکه ای از آسمان در چشمانش و جرعه ای از دریا در دستانش و تجسمی زیبا از خاطره ها و ایثارهای سرخ در معبد ارغوانی دلش به یادگار مانده است .


متن خیانت
ساعت ۱٢:٤٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٥ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

کاش میشد در میان اطلسیها خانه کرد / کاش میشد با نگاه بی کسی کاشانه کرد / باد و باران را میان دام کرد و دم نزد / کاش میشد با صدایی عاشقانه ناله کرد این بار تو بگو دوستت دارم ، نترس ، من آسمان را گرفته ام که به زمین نیاید . به ستاره ها خواهم گفت تا آن زمان که سحر می دمد بر جاده های شبت بتابد تا مسیر آرزوهایت بی نور نماند . هرچه می دوم ، با گمان رد گام های تو گم نمیشوم ، راستی در میان این همه اگر ، تو چقدر بایدی ! کمی از غصه هایم یاد بگیر که وقتی بودی با فکر رفتنت و وقتی رفتی با فکر برنگشتنت همراه من ماند ! دوستم قلبی اگر باشد دعایت می کنم / جان اگر خواهی فدایت می کنم / با تو ام ای گل ، تو تنها نیستی / گوش کن زیبای من ، هر شب صدایت می کنم . امشب غم تو در دل دیوانه نگنجد / گنج است و چه گنجی که به ویرانه نگنجد / تنهاییم امشب که پر است از غم غربت / آنقدر بزرگ است که در خانه نگنجد . من پر از حرف سکوتم / خالیم ، رو به سقوطم / بی تو و آبی عشقت / تشنه ام ، کویر لوتم . آنجا که چشمان عاشقی برای انسانی اشک میریزد ، زندگی به رنج کشیدنش می ارزد . شنیده ام که به جنگل قدم گذاشته ای ، پلنگ وحشی من خوش به حال آهو ها .

جدیدترین پیامک ها و اس ام اس خیانت سال 93

یه شاخه گل رز میتونه باغ من باشه ، یه دوست باوفا هم میتونه دنیای من باشه ! شبی باران ، شبی آتش ، شبی آیینه و سنگم / شبی از زندگی سیرم ، شبی با مرگ می جنگم / تو آتش می شوی بر خرمن احساس تنهاییم / تو را با هر نفس می بویم ، اما باز دلتنگم .


اس ام اس خیانت جدید
ساعت ۱:٥٧ ‎ق.ظ روز شنبه ٤ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

این روزها شیر هم راضیه با دمش بازی کنن ولی با دلش نه !

گلحظه ای پیش آرام صدایت کردم و تو آرام آرام صحن رویاهایم را حریم خود کردی .

تویی درد من و درمانم از تو / سرآغازم ز تو پایانم از تو / چنین که می دوی در رگ رگ من / جدا کی می کند هجرانم از تو ؟

با قلبی از عشق ، با خطی از حریر محبت ، بر روی برگی کهنه از یاس ، می نویسم : به یادتم با معرفت !

قسم به عشق و زندگی که ارزشش یه عالمه / قلبی که بی تو بزنه لایق آتش زدنه .

برایت آرزو می کنم آرزوی کسی باشی که آرزویش را داری .


اس ام اس تیکه دار
ساعت ۸:٤۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۳ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد / به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد / دفتر قلب مرا واکن و نامی بنویس عشق برای یک مرد فقط صفحه ای از کتابه ولی برای یک زن تموم تاریخ زندگیشه . شبی غم با دلم گفتگو کرد / مرا با چشمانت روبرو کرد / دل می گفت که هرگز عاشقت نیست / ولی دست دلم را گریه رو کرد . دلتنگی چیست ؟ یادگاری از آنان که دوستشان داریم و از ما دورند ! رو به قبله می نشینم ، خسته با حالی عجیب / از ته دل می نویسم ، انت فی قلبی عزیز . باز شب شد و من ناله سرایم / از عشق تو دلبر دگر نا ندارم / کی میشود آیی به سویم نازنینم / تا شب رود و من به سویت آیم . چگونه بفرستم تپش های قلبم را تا باور کنی تو را هرگز از یاد نمی برم ؟ بر لب دریای حسرت کلبه ای دارم قدیمی / از تمام دار دنیا دوستی دارم صمیمی . من خیلی سخت دوستش دارم و او … خیلی راحت نمی فهمد ! بدترین چیز اینه که با کسی نباشی ولی همه فکر کنن با خیلیایی … می خوام بگم دوست دارم / به پنجره به آسمون / به این شب آینه دزد / به تک درخت کوچه مون / می خوام بگم دوست دارم / به هر رفیق و نارفیق / به شاعران بی غزل / به جنگل های بی حریق .

متن و جملات تیکه دار و اس ام اس تیکه دار جدید

به سراغ من اگر می آیی ، دگر آسوده بیا ، چند وقتی ست که فولاد شده چینی نازک تنهایی من .


اس ام اس تیکه دار زیبا
ساعت ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

بغض فرو خورده ام چگونه نگریم / از همه آزرده ام چگونه نگریم / پرسشم از راز بی وفایی او بود / حال که پی برده ام چگونه نگریم .

ماهیان روی خاک ، ماهیان روی آب / وقت مردن ، ساحل و دریا چه فرقی میکند ؟ / یاد شیرین تو بر من زندگی را تلخ کرد / تلخ و شیرین جهان اما چه فرقی میکند ؟

کاش میشد با تو بودن را نوشت / تا که زیبا را کشم بر هرچه زشت / کاش میشد روی این رنگین کمان / می نوشتم تا ابد با من بمان .

غم دانه دانه می افتد روی گونه هایم ، آری شور است طعم نبودنت !

دوستت دارم ، این تعارف نیست ، زندگی من است !

هر نتی که از عشق بگوید زیباست ، حالا سمفونی پنجم بتهوون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست !

از شهرداری ، واحد سد معبر مزاحمتون میشم ، ببخشید مهربونیتون سد راه دلمون شده !