اس ام اس غمگین
ساعت ۱٠:٥٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٥ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

اینجا برای از تو نوشتن هوا کم است / دنیا برای از تو نوشتن مرا کم است / گاهی تو را کنار خود احساس می کنم / اما چقدر دل خوشی خواب ها کم است . آنقدر با آتش دل ساختم تا سوختم / بی تو ای آرام جان یا ساختم یا سوختم . پروانه نمی میرد چون گل به بغل دارد / این سینه نمی میرد چون یاد تو را دارد . از آشیانه ی چشمان کبوتران امید / به شوق باغ تنت پر گشاده در راهند / ز دره های هوس تا فراز قله ی عشق / پریده اند و از تو آب و دانه میخواهند . گلی دارم که تو گلها غریبه / نه نارنجه و نه لیمو و نه سیبه / گلی دارم به دست کس نمیدم / خریدم گوهری و پس نمیدنم . کدام کشور را فتح کنم تا حاضر شوی مرا شهردار دهکده ی قلبت کنی ؟ اس ام اس غمگین نه پیشانی من به لبهای تو رسید ، نه لیاقت تو به احساس من … چیزی به هم بدهکار نیستیم ، هر دو کم آوردیم ! اوج نیاز قلب من در به در نگاهته / آرامش درون من دیدن روی ماهته . برای رسیدن به توست که پرواز میکنم ، نکند قفس باشی ! قلب مرا آتش زدی هدیه به تو خاکسترش / این دل وفادار تو بود اما نکردی باورش . انتظار … شش حرف و چهار نقطه ، کلمه ی کوتاهیست ، اما سالها طول خواهد کشید تا بفهمی یعنی چه … کاش منتظرت نبودم ، کاش می شد گفت “یادت مرا فراموش” اگر تنها گناهم دوست داشتن توست ، تنها گناهی است که توبه نخواهم کرد !


متن و اس ام اس غمگین
ساعت ٤:٤٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٤ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

شبها به ماه دیده ، تو را یاد میکنم / با مه فسانه گفته و فریاد میکنم / شاید تو هم به ماه کنی ، ماه من نگاه / با این خیال ، خاطر خود شاد میکنم .

دعا میکنم هیچگاه چشمهای زیبای تو را در انحصار قطره های اشک نبینم و تو برایم دعا کن ابر چشمهایم فقط برای تو ببارد .

چشم مستت به پاکی دریاست / قهر و نازت برای من زیباست / با تو هیچ از خدا نمی خواهم / با تو بودن برای من دنیاست .

در انتهای نگاهت کلبه ای می سازم تا مبادا بگویی از دل برود هر آنکه از دیده برفت .

ما اهل دلیم اشاره را می فهمیم / راز شب پر ستاره را می فهمیم / با پنجره های بسته عادت داریم / با هرچه دل شکسته نسبت داریم .


اس ام اس دلتنگی باحال
ساعت ٢:۳۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٤ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت دل های ویران را . ای غصه مرا دار زدی خسته نباشی / آتش به شب تار زدی خسته نباشی / ای غصه دمت گرم که در لحظه ی شادی / با رگ رگ من تار زدی خسته نباشی . میگن به یاد یکی بخوابی ، خوابشو میبینی ، میمیرم برات تا همیشه ببینمت ! کو طبیبی تا شکافد قلب بیمار مرا / تا ببیند من نمردم ، عشق تو کشت مرا . جدا موندن از کسی که دوستش داری فرقی با مردن نداره ، پس عمری که بی تو میگذرد مرگیست به نام زندگی . ابر چشم به هوای رخ تو بارانیست / پشت مژگان دو چشمت دل من زندانیست . اس ام اس دلتنگی فردا که قیامت آشکارا گردد / هرکس که نه عاشق است رد خواهد بود . و شعر و شور باران شمالی / دل انگیزی ، سراپا شور و حالی / به شالیزار قلبم باش باران / که می سوزد دلم از خشکسالی . تو اگر هیچ شوی گوهر زیبای منی / خودمانی به تو گویم همه دنیای منی . دوستت ندارم به اندازه ی اقیانوس ، چون یه روز به آخرش میرسی ، دوستت ندارم به اندازه ی خورشید ، چون غروب میکنه ، دوستت دارم به اندازه ی روت که هیچوقت کم نمیشه ! اگه با تنهایی و غم تموم بشه عمرم / بدون که تو رو فراموش نمیکنم عمرا . گرچه سکوت بلندترین فریاد عالم است ولی گوشم دیگر طاقت فریادهای تو را ندارد ، عزیز دلم کمی با من حرف بزن .


اس ام اس دلتنگی باحال
ساعت ٩:۳٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٢ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

چشمانم در آسمان به جستجوی آخرین ستاره ی شب است و میروم به اوج ، کنار او ، ستاره ای که در سپهر آرزو ، یگانه تقدیر من است .

نبودن هیچ کس سخت نیست ، فراموش کردن یک بودن سخت است .

اتل متل یه فانوس / فرستادم برات بوس / گرفتی بگو آره / نشد بگو دوباره .

هر دیده که عاشق است خوابش ندهید / هر دل که در آتش است آبش ندهید / دل از بر من رمید ، از بهر خدای / گر آید و در زند جوابش ندهید .

بر آن سریم کزین قصه دست برداریم / مگر عزیز من ، عشق دست بردار است / کسی بجز خودم ای خوب من چه می داند / که از تو ، از تو بریدن چقدر دشوار است / مخواه مصلحت اندیش و منطقی باشم / نمی شود به خدا ، پای عشق در کار است .


شعرع اشقانه باحال
ساعت ۸:٥٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٢ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

خاطره را به دست قلبم می سپارم که با تپش آن هر لحظه به یاد تو باشم . تحفه یافت نکردم که فدای تو کنم ، یک سبد عاطفه دارم ، همه ارزانی تو . چیزی که بعضی ها رو عزیز می کنه شادی دیدنشون نیست ، غم ندیدنشونه . دل می گیرد و می میرد و هیچ کس سراغی از آن نمی گیرد ، ادعای خدا پرستیمان دنیا را سیاه کرده ولی یاد نداریم چرا خلق شدیم ، غرورمان را به بیش از ایمان باور داریم ، حتی بیش از عشق . خوشحالم که دوست خوبی مثل تو دارم / ای دوست دوست داشتنی دوست دارم . شعر عاشقانه یه روزی دست من بود تو دستت / امروز دست یکی دیگه تو دستت . می دونی خوشبختی یعنی / بدبختی هیچ نداره معنی . گر با غم دوریت نسازم چه کنم / با یاد تو گر عشق نبازم چه کنم / چون در نظرم فقط تویی مایه ی ناز / گر من به تو ای دوست ننازم چه کنم .


اشعار عاشقانه
ساعت ۱:٠٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٩ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

خواب راحت نکند آنکه خیالی دارد / تو چه دانی دل ما با تو چه حالی دارد .

ای نگارا مبادا نا کسان رامت کنند / با بدان کمتر نشین ترسم که بد نامت کنند / من نگویم با کسی خو مگیر / هر که بهرت تب کند بهرش بمیر .

خدایا بودم و ای کاش نبودم / ماهی تنها در انتهای رودم / همه گریزانند انگار من آتشم / که چشم همه را کرده کور دودم .

در عشق حقیقی ، کوتاه ترین فاصله بسیار طولانی است و از طولانی ترین فاصله ها می توان پل زد .

مهربون گفتم که بفرستم برایت پیامی / که هم احوالی پرسم هم داده باشم سلامی .


متن های زیبا و آموزنده
ساعت ٩:٠٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

بر سنگ قبرم بنویس اینجا مکان گریه نیست / هرکس که خواست گریه کنه بهش بگو اون دیگه نیست .

تو میگی بدون من دنیا برات زندون تنگه / من میگم بگو عزیزم ، تو دروغات هم قشنگه .

بعضی ها وقتی کاری داشته باشند دوستت هستند ، بعضی ها وقتی گیر می کنند دوستت هستند ، بعضی ها نیستند و وقتی هم هستند بهتر است نباشند ، بعضی ها نیستند و ادای بودن در می آورند ، بعضی ها در عین بودن هرگز نیستند ، بعضی های دیگر هم به طور کلی هستند ولی آدم نیستند ، آنهای دیگری هم که آدم هستند ، نیستند !

خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد : او میگوید آری و آنچه میخواهی به تو میدهد ، او میگوید نه و چیز بهتری به تو میدهد ، او میگوید صبر کن و بهترین را به تو میدهد .


عاشقانه 93
ساعت ٩:٢٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

تا تویی در خاطرم ، با دیگران بیگانه ام . دوری پایان دوستی نیست ، لطیف ترین غم دنیاست . یه دختره به پسره میگه : تو بعد از ازدواج هم منو اینقدر دوست داری ؟ پسره میگه : اگه شوهرت گیر نباشه آره ! هرکس گذشت از نظرت ، در دلت نشست ، تنها گناه آینه ها زود باوریست .عاشقانه تو نمی دانی و ای کاش ندانی هرگز که چه سخت است نشستن به تماشای چنین تصویری که تویی که گل من بودی و من کاشتمت ، در دل باغ دگر می رویی و می گویی که ز من یاد مکن ، یا دمی هم حتی دل غمگینت را به گلت شاد مکن ، چون تو گفتی بر چشم به سراغ تو نمی آیم و در سینه تو را می بویم که تو در باغ جدیدی که در آن جای خواهی شد شاد و خرم باشی . دل را چو به درد عشق افسون کردم ، از شهر نهاد خویش بیرون کردم ، چون راز و نیاز هر دو معجون کردم ، آنگاه دوای دل پر خون کردم .


عاشقان های بسیار زیبا
ساعت ٩:۱٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٦ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

دلم در حلقه ی غم ها نشسته ، زبانم بسته و سازم شکسته ، وجودم پر ز شعر عاشقانه ست ، تو را می خواهم و این ها بهانه ست .
به هیچ عشقی دیگر ایمان ندارم …
کافر شده ام !
گناهش پای تو
تو برو پیچک من ، فکر تنهایی این قلب مرا هیچ مکن ، رو پیشانی من چیزی نیست ، غیر یک قصه پر از بی کسی و تنهایی .


به پرشین بلاگ خوش آمدید
ساعت ۱:٥۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٥ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:
بنام خدا

كاربر گرامي

با سلام و احترام

پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم.
شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:

http://help.persianblog.ir براي راهنمايي و آموزش
http://news.persianblog.ir اخبار سايت براي اطلاع از
http://fans.persianblog.ir براي همكاري داوطلبانه در وبلاگستان

در صورت بروز هر گونه مشكل در استفاده از خدمات سايت ميتوانيد با پست الكترونيكي :
support[at]persianblog.ir

و در صورت مشاهده تخلف با آدرس الكترونيكي
abuse[at]persianblog.ir
تماس حاصل فرماييد.

با تشكر

مدير گروه سايتهاي پرشين بلاگ
مهدي بوترابي

http://ariagostar.com
زندگی
ساعت ۱٢:٥۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٥ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

از جرم عشق گر پیش کسم راه نیست ، یا رب تو آگهی که محبت گناه نیست .

زندگی تلخ ترین خواب منست ، خسته ام ، خسته از این خواب بلند .


شکسته شیشه ی قلبم ، کجایی مرحم دردم ، تو را در غربت عشقم غریبانه صدا کردم ، صدا کردم تو را هستی شنیدی و گذر کردی ، مرا آواره و تنها گدای در به در کردی .